نشست صمیمی رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اعضای هیأت علمی

9 آبان 1396

نشست صمیمی رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اعضای هیأت علمی شامگاه یکشنبه در سالن ابن‌سینای دانشگاه برگزار شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این نشست گفت: شما اساتید، تربیت‌کنندگان دانشجویان و نسلی هستید که آینده‌سازان این مملکتند.
دکتر سعید کشمیری افزود: باهمت اساتید و اعضای هیأت علمی می‌بایست هرچه در توان داریم برای توسعه آموزش، پژوهش و تربیت در دانشگاه تلاش کنیم.
وی اظهار داشت: باید با برنامه‌ریزی و نظرات کارشناسی شما اساتید و اعضای هیأت علمی، دانشگاه جوان خود را به رشد و بالندگی بیشتر برسانیم و کاستی‌های موجود را برطرف کنیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: باید از اعضای هیأت علمی بازنشسته دانشگاه نیز که عمر و جوانی خود را برای ارتقای این دانشگاه مصروف داشتند تقدیر ویژه داشته باشیم زیرا آنان در حقیقت سرمشق‌های اساتید جوان ما هستند.
دکتر سعید کشمیری با بیان اینکه در جهان امروز پيشرفت و توسعه كشورها بر مبناي علم و دانش استوار است خاطرنشان کرد: دانشگاه تحت تأثیر مستقیم نحوه فعالیت و کیفیت فعالیت اعضای هیأت علمی آن است و بدون وجود هیأت علمی فعال، پیگیر، آگاه و متخصص، رسالت دانشگاه به‌طور کامل محقق نخواهد شد.
 در این نشست که به مدت 4 ساعت به طول انجامید جمعی از اعضای هیأت علمی به بیان نقطه نظرات و پیشنهاد‌های خود پرداختند و در پایان به پاسداشت و قدردانی از خدمات دکتر سید مجتبی جعفری عضو هیأت علمی دانشگاه که به‌تازگی به‌افتخار بازنشستگی نایل آمده با اهدای لوح، از وی تقدیر شد.

کلمات کلیدی:
تعداد بازدید:   ۱۲

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >