اطلاعیه انتخاب دروس معارف در ترم جدید

تاریخ نامه: 4 امرداد 1395
شماره نامه:
 
آموزشي  |   

قابل توجه دانشجویان محترم

با توجه به مصوبه شورای آموزش دانشگاه مورخ 8/3/1395مبنی بر تغییر روند انتخاب واحد دروس معارف اسلامی از نیمسال اول 95-96 ، توجه به نکات ذیل ضروری می باشد :

1.  از ترم آینده ارائه دروس معارف اسلامی برای همه دانشجویان و به صورت آزاد خواهد بود لذا همه دانشجویان برنامه کامل دروس معارف اسلامی را مشاهده خواهند کرد و در انتخاب درس آزاد خواهند بود . ( برای دانشجویان ورودی جدید در نیمسال اول ، درس اندیشه اسلامی 1 با اعلام برنامه توسط دانشکده ارائه می گردد . )

2.  هر دانشجو می تواند در هر ترم حداکثر 2 درس از دروس معارف اسلامی (یعنی 4 واحد ) را انتخاب نماید .

3.  برنامه و ظرفیت دروس معارف اسلامی تغییر نخواهد کرد لذاشایسته است در انتخاب دروس دقت لازم شود .

4.  با توجه به اینکه ارائه دروس برای عموم دانشجویان خواهد بود شایسته است در روزهای ابتدایی نسبت به انتخاب درس مورد نظر اقدام شود .

5.  دانشجویان پسر نمی توانند درسی که مدرس آن خانم است را انتخاب نمایند .

6.  هر دانشجو باید طبق برنامه درسی که انتخاب کرده در کلاس حاضر شود ؛ در غیر این صورت مسؤولیت هر گونه مشکل به عهده متخلف خواهد بود .

7.  دانشجویان باید در طول دوره تحصیلی خود 16 واحد یعنی 8 درس را به عنوان دروس معارف اسلامی بگذرانند لذا شایسته است با راهنمایی اساتید راهنما به گونه ای این دروس را در طول دوره تحصیلی خود أخذ نمایند که به افزایش سنوات و مشکلات بعدی دچار نشوند ، خصوصا اینکه دروس معارف اسلامی ترم تابستانه ندارند .

 کلمات کلیدی:
دروس     معارف    

تاریخ بروز رسانی:   4 امرداد 1395

تعداد بازدید:   ۲۱
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >